Koraszülöttek Világnapja Zalaegerszegen

2019.11.17

2019. november 17-én 11.00 órától egy különleges, figyelemfelhívó akciónapra várunk Téged Zalaegerszegen, ahol Te is részese lehetsz egy nagyszerű és különlegesen látványos programsorozatnak!

November 17-ét 2008 óta nemzetközi szülői kezdeményezésre jelzik világnapként, mégpedig a Koraszülöttek Világnapjaként.
Ez a nap azokról a családokról szól, akiknek szembesülnie kellett a koraszülés nehézségeivel és következményeivel.

Az idei évben a Család és KarrierPONT Zalaegerszeg, a Korán Érkeztem Egyesület , a Koraszülöttmentő és Gyermekintenzív Alapítvány, és a Zalaegerszegi Női Szalon közös szervezésben a Koraszülöttek Világnapja alkalmából egy rendhagyó akciónapot szervez.

3 helyszín, 3 különböző program.

1. KORA Vizit

Időpont: 11.00-14.00
Helyszín : Zala Megyei Szent Rafael Kórház- Koraszülött osztály
-bepillantás az osztály életében
- kötetlen beszélgetés az osztályon dolgozó nővértekkel és orvosokkal
-apró meglepetések

Amennyiben szeretnél részt venni ezen a programon, úgy kérlek az anikobodo2017@gmail.com e-mail címen regisztrálj.

2. Koncert a Koraszülöttekért

Időpont: 15.00-17.00
Helyszín: Városi Hangverseny és Kiállítóterem Zalaegerszeg
15:30 Albatrosz táncegyüttes műsora
16:00 KAKAÓ zenekar koncert

A program ideje alatt fotósarok, játszósarok, arcfestés valamint , csillámtetoválás is várja a kicsiket és nagyokat egyaránt. Ezen kívül Csordás Renáta ( Mandala Kávézó) jóvoltából egészséges frissítők fogyasztására is lehetőség nyílik.

3. Fessük lilára Zalaegerszeget

Időpont: 17.17
Helyszín: Zalaegerszeg, Dísz tér
Program:
Táncoló lángok: Tűztánc című látvány flashmob bemutatója

A rendezvényeken való részvétel mindenki számára ingyenes.

A programot támogatják:

• Zalaegerszegi Női Szalon