10 éve együtt a gyermekekért! - 10. Alapítványi bál

2020.02.15

Alapítványunk nevében szeretettel meghívjuk Önt és kedves Partnerét a 2020. február 15-én a zalaegerszegi Hotel Arany Bárány télikertjében megrendezésre kerülő 10., jubileumi alapítványi bálra.

A Koraszülöttmentő és Gyermekintenzív Alapítvány a koraszülöttek mentésének, intenzív gyógyításának és a gyermekek intenzív ellátásának elősegítését végzi, immár 10 éve.

A bál fővédnöke:
Iain Lindsay, az Egyesült Királyság magyarországi nagykövete

A bál védnökei:
Vigh László, országgyűlési képviselő
Balaicz Zoltán, Zalaegerszeg Polgármestere

Belépőjegyek ára: 15 000 Ft/fő

17.00  Érkezés
17.45  Köszöntő beszédek, alapítvány munkájának, eredményeinek bemutatása
19.00  Sasvári Sándor – Jászai Mari díjas, EMeRTon – díjas magyar színművész produkciója , korán érkezett gyermekek meglepetés produkciója
19.20  Díjátadó
20.00  Vacsora
21.30  Műsor: Vivat Bacchus énekegyüttes
24.00  Tombola sorsolás

A hajnalig tartó tánchoz a Helios Zenekar biztosítja a zenét.

Alapítványunk a rendezvény teljes bevételével a Zala Megyei Szent Rafael Kórház Csecsemő és Gyermekosztály munkáját támogatja.

Kérjük, jelenlétével támogassa a Koraszülöttmentő és Gyermekintenzív Alapítványt, hogy még hatékonyabban segíthessünk betegeinknek!

TETTÜNK MÁR SOK CSODÁT...
és szeretnénk a jövőben is!

Jelentkezés

Belépőjegyek ára: 15.000 Ft/fő
(Saját döntése szerinti összegben támogatói jegyet is vásárolhat.)

Kérjük, a rendezvényen résztvevő személy(ek) nevét, postázási címét, telefonszámát és a választott menüt szíveskedjen az alább letölthető jelentkezési lapon jelezni és legkésőbb 2020. február 7-ig visszaküldeni a koraszulottbal@gmail.com címre.
Kérdéseivel forduljon bizalommal Fitos Eszterhez.
Mobil: 06 30/351-9567

A részvételi díjat kérjük, hogy február 12-ig szíveskedjenek átutalni a következő számú számlára:
OTP Bank 11749008-20181978-00000000
Kérjük, hogy utaláskor a közlendők rovatba feltétlenül írja be nevét, a Bál szót és a résztvevők számát.
(Pl.: Kovács István – Bál – 2 fő)
 Jelentkezési lap letöltése

Az alapítvány kuratóriumának tagjai
Dóra János Ph.D., a kuratórium elnöke, a Forest Hungary Kft. ügyvezető igazgatója