Advent a Dísz téren

2017.12.01 (16:00) - 2017.12.23 (20:00)

Idén 4ik alkalommal jelenik meg a Koraszülöttmentő és Gyermekintenzív Alapítvány a zalaegerszegi adventi forgatagban.

Itt van Advent, kezdődhet az ünnepi ráhangolódás!

A Koraszülöttmentő és Gyermekintenzív Alapítvány az adventi időszakban ingyen forró teával, forralt borral, palacsintával és gyermekeknek szánt apróságokkal vár minden érdeklődőt a Dísz Téren felállított pavilonunknál, november 30-tól minden nap 16:00-20:00-ig. Szombaton 10:00-18:00-ig és vasárnap 10:00-14:00.
Az alapítványi "kis-színpadon" különböző programokkal, fellépőkkel kedveskedünk hétköznap és hétvégén egyaránt.
(Részletes programjainkról tájékoztatást adunk itt a Facebook oldalunkon és a honlapon.)
Közelről is megnézhetik a Koraszülött mentőt, ami biztos sok gyermek kedvence lesz.
Kérjük, fogyasztásával támogassa a koraszülött mentést, gyermekek rehabilitációját, hogy minél előbb családjukkal lehessenek!
Várunk mindenkit sok szeretettel!

Készüljünk együtt az Ünnepekre!