Donate maci

Segítse a koraszülöttmentést

Az adó 1% felajánlása

A Koraszülöttmentő és Gyermekintenzív Alapítvány 13 éve hiánypótló feladatot lát el a nyugat-magyarországi régióban a koraszülöttmentés területén, az év 365 napján, 24 órában, 3 megyében (Zala, Vas és Somogy megye egy részében).

Kérjük, támogassa személyi jövedelemadója 1%-ával a koraszülött és súlyos állapotú újszülöttek, valamint a rehabilitációra szoruló gyermekek gyógyulását!  Mert tettünk már sok csodát... és szeretnénk még a jövőben is! Köszönjük!

Koraszülöttmentő és Gyermekintenzív Alapítvány

Adószám: 18019137-2-20

Távoli videó webcím

Elektronikus nyilatkozat

Az ügyfélkapus elérhetőségével lépjen be az eSZJA oldalra

Papír alapú nyilatkozat

Töltse le a nyilatkozatot, írja be adatait és 2023. május 20-ig postázza el a NAV-nak, vagy vigye be személyesen.

Segítse céljainkat#

Alapítványunk megalakulásakor azt vállalta, hogy koraszülött életeket ment és hogy minden lehetséges módon támogatja azokat a súlyosan beteg csöppségeket, akik intenzív ellátást igényelnek.

13 éve végezzük ezt a feladatot az Önök támogatásával!

PICúr Park és terápiás ház

Magyarországon egyedülálló kültéri rehabilitációs park és hozzá kapcsolódó terápiás ház megvalósítása.

A PICúr Park egy speciális játszótér lesz, amelynek segítségével hatékonyabban tudjuk fejleszteni a rehabilitációra szoruló gyermekeknél az egyensúlyt, a koordinációt és járásképet. Lehetőségünk lesz kültéri fejlesztő eszközökkel bővíteni a terápiát, amely eddig csak a négy fal között folyt.

Koraszülött szimulátor

A súlyos állapotú újszülöttek és koraszülöttek kezelése, újraélesztése speciális tudást és gyakorlatot igényel. A szimulátor segítségével élethű körülmények között lehet elsajátítani, illetve szinten tartani azt az elméleti és gyakorlati tudást, melynek segítségével a koraszülötteket ellátó orvosok és nővérek az életveszélyes állapotokban segíteni tudnak kis betegeiknek.

Támogasson minket Online a Paypalon keresztül

PayPal

Fontos információ

Számlaszámunk